Kto ma szansę na pracę w fabryce żarówek w Pabianicach?

Kto ma szansę na pracę w fabryce żarówek w Pabianicach?

Pabianice to miasto, które kiedyś słynęło z rozwiniętego przemysłu. W dzisiejszych czasach mieszkańcy nie mogą niestety cieszyć się, aż tak szybkim rozwojem. Po wojnie wiele się zmieniło. Wciąż jednak prężnie działają tam zakłady produkcyjne. Dominuje przemysł lekki, chemiczny oraz spożywczy. Jednak wśród mieszkańców rozpoznawalnym miejscem pracy jest również fabryka żarówek. Co można zrobić, żeby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w takim miejscu?

Fabryka żarówek to doskonałe miejsce pracy dla inżynierów. Szczególnie cenieni są ci, którzy ukończyli studia techniczne nastawione na przemysł elektromaszynowy. W województwie łódzkim często brakuje wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dlatego nawet inżynierowie z innych części kraju mogą aplikować na specjalistyczne stanowiska. W fabryce znajdzie się jednak również miejsce dla osób, które nie mogą pochwalić się tak wysokim wykształceniem. Potrzebni są bowiem robotnicy liniowi, którzy będą sprawnie wykonywać polecenia kierowników.

Do fabryki mogą więc wybrać się również mieszkańcy Pabianic. Szczególnie duże szanse na pracę mają osoby z doświadczeniem. Nie musi być to stricte doświadczenie w tej gałęzi przemysłu, ale na pewno okaże się ono bardzo przydatne. W pierwszej kolejności na pracę liczyć mogą szklarze oraz elektrotechnicy. Fabryka poszukuje jednak co jakiś czas również osób do obsługi administracji, księgowości oraz do kadr zarządzających.

Dodaj komentarz