Praca w Zgierzu dla technologów

Praca w Zgierzu dla technologów

Każdy zainteresowany, przed którym program Auto-Cad i rysunek techniczny nie mają tajemnic, może dostać wymarzoną pracę. A jeżeli dodatkowo taki kandydat posiada już pierwsze doświadczenie w przemyśle i nieobca jest mu branża motoryzacyjna, wakat jest coraz bliżej. Na koniec pozostaje jeszcze tylko znajomość systemów jakości oraz SAP. Jest to kolejnym atutem kandydata. Ponadto pracodawca informuje także, iż język angielski w stopniu komunikacyjnym (najprawdopodobniej chodzi mu o poziom B2) jest bardzo mile widziany. Wymagania absolutne, które uprawniają do ubiegania się o zatrudnienie to wykształcenie wyższe na kierunku technicznym.

Nic nie jest za darmo

Jak wiadomo, niczego nie można otrzymać za darmo. Tak samo jest w przypadku powyższej oferty. Pracodawca, poza bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym, oferuje także liczne benefity. Jeżeli kogoś nurtuje stawka startowa, to warto podkreślić, iż jest ona wprost proporcjonalna do posiadanego doświadczenia.

Praca na co dzień

Dzień pracy technologa do monotonnych nie należy. Warto także zaznaczyć, że praca jest dość wymagająca. Z drugiej jednak strony stanowisko stwarza spore możliwości rozwoju zawodowego i awansu w pionie pionowym jednostki. Osoba zatrudniona na tym stanowisku opracowuje, wprowadza zmiany, weryfikuje oraz dokonuje aktualizacji dokumentacji technologiczno-produkcyjnej, a także danych w systemie ERP.

Dodaj komentarz