Zawód dla tych, którzy nie mają pomysłu na życie

Zawód dla tych, którzy nie mają pomysłu na życie

Zdaniem poetów życie jest niezapisaną księgą. Każdy z nas indywidualnie decyduje, co znajdzie się na jej kartach. Niestety to tylko teoria. Bardzo często to los decyduje o przyszłości młodych ludzi. Czasami też życie odbiera nam to, co najcenniejsze. Bardzo podobnie jest z pracą, czy pomysłem na przyszłość. Okazuje się, że nie tylko najmłodsze pokolenia borykają się z problemem, co robić w życiu.

Propozycja miasta

W związku z powyższym, władze miasta ogłosiły nabór do służby przygotowawczej. Kandydaci w wyniku szkolenia mają możliwość zdobycia nowych umiejętności i bycia żołnierzem RP. Co ważne, propozycja jest skierowana także do kobiet.

Warunki, które trzeba spełniać

Determinantem otrzymania tejże intratnej posady jest przede wszystkim nieposzlakowana opinia, czyli czysta kartoteka. Kandydaci są zobligowani do przedstawienia zaświadczenia o niekaralności. Dodatkowa kwestia to sprawność fizyczna. Jak wiadomo, poligon to nie miejsce dla słabeuszy. Podczas ubiegania się o przyjęcie, bardzo pomocne może się także okazać wykształcenie profilowe. Nie jest to jednak wymóg konieczny.

Gdzie można pracować

Nabór prowadzony jest nie tylko w Konstantynowie Łódzkim, ale całym kraju. Osoby, które pozytywnie przejdą służbę przygotowawczą, otrzymują pracę jako zawodowy żołnierz. Następnie w zależności od predyspozycji można pracować w obronie terytorialnej lub batalionie reprezentacyjnym.

Dodaj komentarz