Praca na targowisku w Tuszynie

Praca na targowisku w Tuszynie

Potencjał turystyczny miasta to nie wszystko, co ma ono do zaoferowania. Dodatkowo na jego terenie przy trasie E75 (1) Gdańsk – Katowice, w odległości zaledwie 10 km od Łodzi zlokalizowane jest targowisko.

Nie warzywa i owoce

Domeną funkcjonowania tego miejsca wcale nie jest przemysł owocowo-warzywny. Miejsce to skupia producentów, dostawców i importerów odzieży i tekstyliów. Co najważniejsze, jest to największy punkt tego typu w całej Europie środkowej. Swoje produkty oferuje tutaj ponad 800 firm. Jest to niewątpliwie ogromny potencjał zatrudnienia.

Wygodna sprzedaż

Na podkreślenie zasługuje fakt, że handel odbywa się tutaj 6 dni w tygodniu. Poniedziałek jest dniem wolnym. Sam wstęp dla kupujących jest oczywiście w pełni darmowy. Dodatkowym udogodnieniem dla klientów, jest sprzedaż nocna, która odbywa się zawsze z wtorku na środę. Dlaczego to tak ważne? Ponieważ jak się okazuje, w miejscu tym zaopatrują się sklepikarze z całego kraju. Zazwyczaj w ciągu dnia są pochłonięci swoimi biznesami. Noc jest zatem doskonałą okazją do zrobienia zaopatrzenia. Warto podkreślić, iż prowadzona sprzedaż ma charakter nie tylko hurtowy, ale również detaliczny.

Dlaczego miejsce cieszy się tak olbrzymim zainteresowaniem?

Ponieważ na jednym olbrzymim obszarze znaleźć można odzież, obuwie i dodatki dla całej rodziny. Zarówno dzieci, jak i dorosłych. Ponadto sprzedawana są tu ręczniki, pościel, firany, zasłony, obrusy etc. Co najważniejsze, produkty są w atrakcyjnych cenach i mają polskie pochodzenie.

Na tuszyńskim targowisku potrzebni są nie tylko sprzedawcy, ale również dostawcy, kierowcy i krawcowe. Poza tym wielu właścicieli, którzy oferują tam swoje produkty, potrzebuje też osób do obsługi swoich sklepów internetowych.

Dodaj komentarz