Praca: Sortownik

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Sortownik
Miejsce pracy: Wola Bykowska
Numer: StPr/24/0601
OBOWIĄZKI:
prawidłowe sortowanie przesyłek, skanowanie przesyłek, prawidłowa konteneryzacja posortowanych przesyłek, stosowanie się do obowiązujących regulaminów i procedur,inne zadania pokrewne zlecone przez przełożonego;Praca w godzinach: 20:00-04:00, 21:00- 05:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wola Bykowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 523 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim