Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Magazynier
Miejsce pracy: Łyszkowice
Numer: StPr/24/0212
OBOWIĄZKI:
Prace związane z pakowaniem towaru, praca ze skanerem, umowa zlecenie, 40 godzin tygodniowo
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: mołdawski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łyszkowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu