Praca: Pracownik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Wola Bykowska
Numer: StPr/24/0720
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw towaru, rozkładanie towaru, przygotowywanie zamówień.Praca w godzinach nocnych (20:00-04:00).Pracodawca użytkownik: INPOST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, NIP 6793108059.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wola Bykowska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim