Praca: Operator koparki

Operator koparki
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Obsługa koparki
  • Humusowanie skarp i terenów płaskich
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Uczciwe i sumienne wykonywanie obowiązków
  • Punktualność
Wymagania:
  • Uprawnień na koparki klasy III
  • Mile widziane doświadczenie w skarpowaniu rowów
  • Umiejętność  logicznego myślenia  przewidywanie i unikanie zagrożeń
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie zależnie od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności
  • Pokrywamy koszty zakwaterowania w trakcie pobytu na zorganizowanych budowach
  • Zapewniamy posiłek - obiady na budowach