Praca: Pomocnik operatora koparki

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pomocnik operatora koparki
Miejsce pracy: Warszyce
Numer: StPr/24/0457
OBOWIĄZKI:
RÓZNEGO RODZAJU PRACE FIZYCZNE NA TERENIE FIRMY ORAZ POMOC OPERATOROWI KOPARKI PRZY ROZŁADUNKACH WAGONÓW.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Brak przeciwskazań zdrowotnych do ciężkiej pracy fizycznej
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Warszyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu