Operartor koparki lub koparko-ładowarki

Praca: Operartor koparki lub koparko-ładowarki

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Wola Błędowa
Numer: StPr/24/0463
OBOWIĄZKI:
Praca na koparce
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Operator koparkoładowarki

Wymagania inne:

bez doświadczenia, wystarczy opłacony i zaczęty kurs na operatora koparko-ładowarki, praktyki i naukę osoba zdobędzie u nas w firmie

Miejsce pracy:

Wola Błędowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu