Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Magazynier
Miejsce pracy: Dobra (pow. zgierski, gm. Stryków), Dobra
Numer: StPr/24/0392
OBOWIĄZKI:
Kompletowanie paczek do wysyłki, przyjmowanie dostaw towaru, obsługa urządzeń magazynowych, regularna inwentaryzacja magazynu, załadunek/rozładunek zamówień, praca ze skanerem oraz obsługa wózka unoszącego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : obsługa wózka unoszącego[Umiejętność 1] : magazynier, gospodarka magazynowa z obslugą scanera

Miejsce pracy:

Dobra

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu