Miasto zapewnia spotkania networkingowe

Miasto zapewnia spotkania networkingowe

O tym, że władze województwa łódzkiego promują region za granicą, wiadomo już od dawna. Piotrków Trybunalski idzie jednak o krok dalej. Poza tym, że pokazuje miasto jako przyjazne inwestorom zagranicznym oraz turystom, organizuje specjalne spotkania. Jest to doskonała okazja do pokazania regionu w pełnej okazałości.

Spotkania tego rodzaju przywędrowały do Europy zza oceanu. Tam już od dawna spotykają się ze sobą wybitne osobistości, aby po oficjalnym punkcie spotkania, toczyć rozmowy prywatne i biznesowe.

Bardzo podobnie będzie wyglądać sytuacja w Piotrkowie Trybunalskim. Po części oficjalnej, na którą składać się będą przedstawienie oferty turystycznej, nastąpią spotkania networkingowe. Są one szczególnie znane w środowisku blogerskim. Jest to doskonała okazja do poznania wielu ciekawych i wpływowych osób. Dają one także możliwość wymiany kontaktów biznesowych i nawiązania zalążków projektowych. Co ciekawe, na tego typu spotkaniach zostało nawiązanych wiele kolaboracji.

W związku z powyższym, dla mieszkańców regionu jest to jedyna i niepowtarzalna okazja do spotkania wyjątkowych person. Jest to także szansa na zaprezentowanie swojego biznesu w kuluarach lub chociażby niecodziennego pomysłu na tenże biznes.

Celem organizatorów jest stworzenie solidnych podwalin do nawiązania współpracy przy budowaniu zintegrowanego produktu turystycznego. Jednakże poszczególni przedsiębiorcy lub poszukujący zatrudnienia, mogą przy okazji realizować własne założenia. Nie zapomnijcie tylko, aby przed wyjściem z domu czy firmy sprawdzić, czy macie przy sobie wizytówki.

Dodaj komentarz