Inwestorzy w Koluszkach mogą więcej

Inwestorzy w Koluszkach mogą więcej

Każdy, kto tylko ma pomysł na biznes lub po prostu chciałby zainwestować swój kapitał, powinien zapoznać się z ofertą gminy Koluszki. Powodów ku temu jest kilka. Najważniejszy z nich to fakt, iż na przedsiębiorców czekają liczne przywileje. Ponadto Koluszki należą do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która sukcesywnie powiększa swój obszar. Obejmuje przez to kolejne powierzchnie inwestycyjne.

Długa lista przywilejów

Inwestorzy, którzy rozpoczynają dopiero swoją działalność gospodarczą na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, mają możliwość skorzystania z pomocy publicznej. W ramach tego wsparcia władze oferują liczne zwolnienia podatkowego jak np. z podatku dochodowego, od nieruchomości czy grantów rządowych i grantów finansowanych ze środków unijnych. Warto podkreślić, iż takowa możliwość istnieje tylko i wyłącznie dla firm zarejestrowanych na terenie specjalnej strefy. Ponadto każdy nowy przedsiębiorca otrzymuje dedykowanego managera projektu. Jest to wykwalifikowana osoba, która pomaga w czasie całego procesu inwestycyjnego. Pomoc ta jest oczywiście w zupełności bezpłatna.

Każdy, kto działa już na terenie  Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ma również niemalże niewyczerpane możliwości korzystania z pomocy publicznej na wspieranie nowych inwestycji lub na tworzenie nowych miejsc pracy. Sami beneficjenci są zachwyceni takimi możliwościami, ponieważ zdecydowanie przyspiesza to poziom wzrostu ich biznesów.

Dodaj komentarz