Dla sukcesu nieważna jest metryka i wiek

Dla sukcesu nieważna jest metryka i wiek

Często słyszy się tłumaczenie typu, jestem już za stary na naukę nowych rzeczy, technologii, otwieranie własnego biznesu itp. Dlatego dzisiaj bierzemy na tapetę i poddajemy analizie rynek pracy w mieście Warta.

Dla chcącego nic trudnego

Wspomniana metropolia pełna jest znakomitych przykładów osób, którym udało się w biznesie. Oczywiście nic nie jest dziełem przypadku i wszystkie osiągnięcia przedsiębiorcy ci zawdzięczają tylko i wyłącznie swojej ciężkiej pracy oraz determinacji w dążeniu do zamierzonego celu. Jak podkreślają przedsiębiorcy (nie tylko w Warcie) nieważne, ile masz lat. Ważne jest za to, do czego zmierzasz i jak bardzo zależy ci na osiągnięciu wytyczonego celu. Wiek nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Czasami wręcz działa na plus. Wiadomo, że z biegiem czasu każdy z nas nabywa bezcennych doświadczeń. Można z nich skorzystać podczas budowania własnego biznesu. Nigdy nie jest za późno na naukę nowych rzeczy i zdobywanie dodatkowych umiejętności. A z kolei te aspekty otwierają przed każdym z nas nowe horyzonty i stwarzają odmienne możliwości. Ponadto życie uczy pokory, która jest niezwykle ważna w prowadzeniu mniejszego bądź większego biznesu.

Dlatego idąc za radą mieszkańców Warty, nie zważaj na to, ile masz lat. Patrz w przyszłość i wykorzystuj nadarzające się okazje.

Komentarze

  1. Oczywiście, że wiek nie ma znaczenia. Liczy się pomysł, chęci i determinacja.

    1. Dokładnie 🙂

  2. Na sukces trzeba sobie zapracować.

    1. Oczywiście, sukces sam nie przyjdzie. Nierzadko wymaga ciężkiej pracy.

  3. Odpowiednia motywacja i dążenie do celu zbliża do sukcesu.

    1. Tak, motywacja jest szalenie ważna.

Dodaj komentarz