Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/24/0046
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu, staż ze środków unijnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

h3

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Inowłódz
nauka obsługi turystów oraz udzielania inofrmacji, obsługi urządzeń biurowych, poczty elektronicznej, przyjmowania i przekazywania informacji, pomoc w organizowaniu imprez Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Pajęczno
Zgodnie z programme stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne:

Lokalizacja: łódzkie/ Biała (pow. pajęczański, gm. Rząśnia), Biała
Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
praca biurowa, wprowadzanie dokumentów, archiwizacja, pomoc w pisaniu pism urzędowych /NABÓR staż F.P. alg./ Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania...