Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Biała (pow. pajęczański, gm. Rząśnia), Biała
Numer: StPr/24/0259
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Biała

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Nieborów
staż EFS do 12 miesięcy, do 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Chrząszczew
Odbieranie telefonów, przygotowywanie dokumentów, obsługa urządzeń biurowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe Język: angielski, w mowie - A2 -...

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Zakres wykonywanych zadań:-sporządzanie prostych pism procesowych-obrót korespondencją-kontakt z prokuraturą-segregowanie korespondencji-prowadzenie teczek osobowychRodzaj kwalifikacji lub umiejętności zawodowych...

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2024-05-19
sporządzanie spisów zdawczo-odbiorczychwprowadzanie danych do arkusza kalkulacyjnego Exceltworzenie projektów pism Wymagania konieczne: Uprawnienia: Obsługa komputera Uprawnienia: obsługi innych maszyn i urządzeń...