Technik automatyk, monter maszyn

Praca: Technik automatyk, monter maszyn

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Miejsce pracy: Felicjanów
Numer: StPr/24/0381
OBOWIĄZKI:
montaż podzespołów elektronicznych wg schematów, konserwacja maszyn, naprawa, serwisowanie i remont maszyn
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia: 1 rok doświadczenia
Uprawnienia: Elektromonter
Uprawnienia: czytanie dokumentacji technicznej

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Felicjanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód