Praca: Automatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Automatyk
Miejsce pracy: Dzielna
Numer: StPr/24/0219
OBOWIĄZKI:
Projektowanie systemów automatyki i sterowania (szczególnie w elektroenergetyce). Programowanie sterowników i uruchamianie systemów automatyki. Nadzór nad wdrażaniem nowych projektów i zadań. Tworzenie dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi. Wykonywanie prac serwisowych i diagnostycznych systemów automatyki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

znajomość branży automatyki, mile widziana znajomość branży elektroenergetyki, umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Miejsce pracy:

Dzielna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie