Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Sierzchowy
Numer: StPr/24/0153
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie w czystości pomieszczeń szkoły.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sierzchowy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

h3

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
wg programu stazu, Fundusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych i socjalnych. Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Bełchatów
Zajmowanie się sprzątaniem i utrzymaniem właściwego stanu sanitarno-higienicznego w obiekcie, dbanie o ogólny wygląd pomieszczeń. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Gosławice (pow. radomszczański, gm. Kodrąb), Gosławice
Dodane: 2024-05-07
wg zakresu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - chęci do pracy