Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Praca: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/24/0276
OBOWIĄZKI:
wg programu stazu, Fundusz Pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łask

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

h3

Woźna

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
nauka bieżącego i okresowaego sprzątania pomieszczeń, dbania o estetyczny wygląd pomieszczeń, roznoszenia korespondencji, nauka przyjmowania do przechowywania odzieży osób przebywających w placówce Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
1. Zapoznanie z przepisami BHP I P.POŻ.2. Zapoznanie ze stukturą organizacyjną Starostwa Powiatowego w Łęczycy: regulaminem organizacyjnym, regulaminem pracy.3. Dbałość o czystość i porządek w budynku Starostwa...

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2024-05-18
według programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: obowiązkowość Uprawnienia: Łatwość w nawiązywaniu kontaktów Uprawnienia: rzetelność Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sprzątaczka powierzchni biurowych

Emerson Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2024-05-17
Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, sprzątanie powierzchni biurowych oraz socjalnych, praca na pół etatu w godzinach 6:00-10:00