Praca: Robotnik


Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Robotnik
Miejsce pracy: Przatówek
Numer: StPr/24/0207
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac porządkowych oraz prac naprawczych w budynku i wokół budynków, pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

- praca w godz. 07.00 - 15.00, 07.00 - 19.00

Miejsce pracy:

Przatówek


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli



Zobacz podobne oferty

h3

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Klonowa
Dodane: 2024-05-20
Prace porządkowe i gospodarcze na terenie gminy Klonowa i wokół budynku Urzędu Gminy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Klonowa
Dodane: 2024-05-20
Prace porządkowe i gospodarcze na terenie gminy Klonowa i wokoł budynku Urzedu Gminy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Brąszewice
Dodane: 2024-05-20
Robotnik gospodarczy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sortowacz owoców

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Sadkowice
Dodane: 2024-05-20
SORTOWANIE OWOCÓW, PAKOWANIE OWOCÓW Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Wymagania inne: [Inne] : książeczka sanepidowska -...
POZNAJ OFERTĘ