Praca: Robotnik gospodarczy


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Klonowa
Numer: StPr/24/0514
OBOWIĄZKI:
Prace porządkowe i gospodarcze na terenie gminy Klonowa i wokół budynku Urzędu Gminy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Klonowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu



Zobacz podobne oferty

h3

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: wczoraj
Roboty Publiczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: obowiązkowość, rzetelność
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik do segregacji grzybów

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Zawada (pow. tomaszowski, gm. Tomaszów Mazowiecki), Zawada
Dodane: wczoraj
wykonywanie prac pomocniczych przy segregacji grzybów tj. segregacja grzyba na poszczególne wielkości Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: współpraca w grupie Uprawnienia: zdolności manualne...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: wczoraj
1. Zapoznanie się z przepisami i regulaminem organizacyjnym placówki.2. Prace związane z utrzymaniem ładu i porządku oraz estetyki wokół budynku. 3. Prace związane z utrzymaniem czystości w pomieszczeniach...
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Żytno
Dodane: wczoraj
wg zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: ogólna sprawność psychofizyczna, brak przeciwskazań zdrowotnych, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność Wymagania...
POZNAJ OFERTĘ