Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Wiewiórczyn
Numer: StPr/24/0130
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu, Fundusz Unijny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wiewiórczyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Opoczno
Dodane: 2024-04-16
PRACE POMOCNICZE NA BUDOWACH, UTRZYMANIE PORZĄDKU, KOSZENIE, ODŚNIEŻANIE. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat.B Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Żytno
wg zakresu czynności Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: ogólna sprawność psychofizyczna, brak przeciwskazań zdrowotnych, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Rusiec
Porządkowanie pomieszczeń gospodarczych, dbanie o czystość i porządek na terenie gminy i wokół budynków gminnych; ścinanie drzew i krzewów przy użyciu maszyn i pił mechanicznych; sadzenie drzew i krzewów w...

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
Dodane: 2024-04-15
utrzymywanie porządku w garażachdokonywanie drobnych napraw i konserwacji sprzetu gospodarczegoutrzymywanie porządku i czystości na terenie posesji Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania...