Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Inowłódz
Numer: StPr/24/0443
OBOWIĄZKI:
prace porzadkowe na terenie gminy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Inowłódz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Zobacz podobne oferty

h3

Jeliciarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2024-05-28
Czyszczenie jelit, w tym ich przelewanie, przeprowadzanie obróbki, konfekcjonowanie i kalibracja (sortowanie) osłonek naturalnych na wyroby wędliniarskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

Lokalizacja: łódzkie/ Smardzewice
monitorowanie stanu technicznego budynku i sprzętu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Robotnik w przemyśle spożywczym

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Annosław
Dodane: 2024-05-27
Obieranie jabłek, przygotowywanie opakowań na produkcję, paletowanie wyrobu gotowego. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno –...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik gospodarczy

Lokalizacja: łódzkie/ Pniewo (pow. kutnowski, gm. Bedlno), Pniewo
- konserwacja i naprawa drobnego sprzętu;- wykonywanie drobnych napraw;- utrzymywanie porządku i czystości na terenie parku;- koszenie trawy;- przestrzeganie przepisów BHP. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...