Pracownik restauracji typu fast-food

Praca: Pracownik restauracji typu fast-food

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0418
OBOWIĄZKI:
praca w restauracji szybkiej obsługi, przyjmowanie i realizowanie zamówień, smażenie frytek, krojenie mięsa typu kebab, podgrzewanie potraw, obsługa klientów wg określonych standardów, dbanie o czystość w sali jadalnej, obsługa terminala kart płatniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Mile widziana znajomość podstaw kuchni tureckiej

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim