Pracownik pomocniczy gastronomii

Praca: Pracownik pomocniczy gastronomii

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Miejsce pracy: Wiewiórczyn
Numer: StPr/24/0123
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu, Fundusz Unijny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wiewiórczyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

Restaurant employee

Marmarton

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2024-04-30
We are looking for people who are positive, honest and friendly, who respect others and value diversity. Creating pleasant moments for our customers. Daily learning, under the supervision of the trainer. Learn to prepare...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik restauracji typu fast-food

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2024-04-19
praca w restauracji szybkiej obsługi, przyjmowanie i realizowanie zamówień, smażenie frytek, krojenie mięsa typu kebab, podgrzewanie potraw, obsługa klientów wg określonych standardów, dbanie o czystość w sali...