Praca: Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Pakowacz
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1439
OBOWIĄZKI:
- kompletowanie zamówień zgodnie z zamówieniem- dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki- pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki- zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem- godziny pracy: między 8, a 22- czasem praca w dni wolne (sobota/niedziela)- czynniki szkodliwe: hałas- umowa zlecenie na okres 3 lat
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

dobry wzrok

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi