Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Osowa (pow. wieruszowski, gm. Galewice), Osowa
Numer: StPr/24/0159
OBOWIĄZKI:
Pakowanie trocin i siana.Wykonywanie zadań zleconych przez opiekuna stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrówek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Zobacz podobne oferty

h3

Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: wczoraj
Pakowanie pieluch, zaklejanie kartonów, ukłądanie na paletach, wstępna kontrola jakości Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: - chęci do pracy,- spostrzegawczość,-...
POZNAJ OFERTĘ

Pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Stryków
Przygotowywanie paczek kurierskich do odbioru przez kierowców. Kontrola stanu towaru na każdym etapie pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pakowacz

ALPLA - Opakowania z Tworzyw Sztucznych, Spółka z o. o.

obsługa pakowaczki - pakowanie produktów transport zapakowanych wyrobów w wyznaczone miejsce właściwe oznaczenie opakowań uprawnienia UDT na wózki widłowe - warunek konieczny gotowość do pracy zmianowej oraz...

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Mroczki Małe
Dodane: 2024-05-17
Układanie pomidorów w kartony lub wytłaczanki i odkładanie ich na palety. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: