Praca: Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Operator maszyn
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1705
OBOWIĄZKI:
- obsługa giętarek, frezarek, prace polerskie i montażowe- wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z zaleceniami i wymogami technologicznymi- prowadzenie kontroli jakości- godziny pracy: 6-14, 14-22, 22-6
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, punktualność

Wymagania inne:

wymagane doświadczanie na takim samym lub podobnym stanowiskumile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn Wirth i Cimotecmożliwość wykonywania pracy w systemie 3-zmianowym

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi