Operator maszyn produkcyjnych

Praca: Operator maszyn produkcyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1668
OBOWIĄZKI:
- regulacja, ustawianie oraz przezbrajanie maszyn i narzędzi zgodnie z dokumentacją technologiczną i potrzebami produkcyjnymi- dbanie o stan techniczny i prawidłowe użytkowanie, maszyn i przyrządów- dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy w obszarze wykonywanych obowiązków- wychwytywanie wszelkich nieprawidłowości pracy urządzeń oraz podejmowanie odpowiednich działań mających na celu usuniecie awarii- kontrola jakościowa produkowanych detali- praca w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

minimum 2 lata stażu pracy w fabryce produkującej sprzęt AGD na stanowisku pracownika linii produkcyjnej

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 040 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi