Praca: Mechanik-sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
Mechanik-sprzedawca
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/24/0180
OBOWIĄZKI:
Naprawa sprzętu ogrodniczego, sprzedaż sprzętu ogrodniczego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mechaniczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wieluń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu



Zobacz podobne oferty

h3

Mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Radzyń (pow. łęczycki, gm. Grabów), Radzyń
Dodane: wczoraj
Wymiana zawieszenia oraz naprawa silników samochodowych, zurzytych części Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3) Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia:...
POZNAJ OFERTĘ

Pomocnik mechanika

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Mikołajówek (pow. łaski, gm. Łask), Mikołajówek
Dodane: 2024-04-30
wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Serwisant maszyn drogowych

WIRTGEN POLSKA Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2024-04-30
Twój zakres obowiązków: Diagnostyka i naprawa maszyn Przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych Przekazywanie maszyn przyszłym użytkownikom Raportowanie wykonanych prac Dbanie o wysoką jakość...
POZNAJ OFERTĘ

Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Zameczek
Dodane: 2024-04-28
NAPRAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH, WYMIANA, NAPRAWA OPON OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH, ROLNICZYCH. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ