Praca: Mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Mechanik
Miejsce pracy: Radzyń (pow. łęczycki, gm. Grabów), Radzyń
Numer: StPr/24/0315
OBOWIĄZKI:
Wymiana zawieszenia oraz naprawa silników samochodowych, zurzytych części
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: mechanik pojazdów samochodowych

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radzyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy