Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Magazynier
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/24/0309
OBOWIĄZKI:
1. Kompletowanie wysyłek.2. Utrzymywanie stanów magazynowych.3. Przyjmowanie i wydawanie surowców oraz wyrobów gotowych z magazynu.4. Prowadzenie ewidencji, dokumentacji magazynowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy