Kierowca samochodu ciężarowego (wywrotka)

Praca: Kierowca samochodu ciężarowego (wywrotka)

ZIELEŃ 2K Sp.z o.o. to firma zajmująca się robotami wykończeniowymi przy budowie dróg tj. humusowanie  skarp i terenów płaskich, umocnienia skarp rowów i nasypów, hydrosiew, darniowanie zajmujemy się również  nasadzeniami drzew i krzewów  wraz z pielęgnacją.
Miejsce pracy: Łódź
Zadania:
  • Praca na budowach drogowych, kubaturowych
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Uczciwe i sumienne wykonywanie obowiązków
  • Punktualność
Wymagania:
  • Uprawnień -  kartę kierowcy
  • Mile widziane doświadczenie na samochodzie wywrotka, uprawnienia HDS, prawo jazdy kat. T
  • Umiejętność  logicznego myślenia  przewidywanie i unikanie zagrożeń
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie zależnie od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności
  • Pokrywamy koszty zakwaterowania w trakcie pobytu na zorganizowanych budowach
  • Zapewniamy  posiłek - obiady na budowach