Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Kierowca
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1912
OBOWIĄZKI:
- rozładunek oraz załadunek towaru- transportowanie towaru na terenie całej Polski- zabezpieczenie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem, zniszczeniem i zaginięciem- przygotowanie pojazdu do transportu- konserwacja i drobne naprawy usterek pojazdu powstałych podczas jazdy- kontakt z pracownikami i pracodawcą w języku ormiańskim- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

komunikatywna znajomość języka ormiańskiego

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi