Praca: Doradca klienta


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Doradca klienta
Miejsce pracy: Radomsko
Numer: StPr/24/0224
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów na dziale :majsterkowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: znajomość branży majsterkowanie


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radomsko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku



Zobacz podobne oferty

h3

Doradca Klienta

Adreams M. Smerda Sp.k.

Lokalizacja: łódzkie/ Wieruszów
Dodane: dzisiaj
Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a...
POZNAJ OFERTĘ

Doradca Klienta

Adreams M. Smerda Sp.k.

Lokalizacja: łódzkie/ Rzgów
Dodane: dzisiaj
Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a...
POZNAJ OFERTĘ

Doradca Klienta

Adreams M. Smerda Sp.k.

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
Dodane: dzisiaj
Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a...
POZNAJ OFERTĘ

Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: wczoraj
staż EFS do 30 roku życia , do 12 miesięcy, Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ