Praca: Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Doradca klienta
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/24/0187
OBOWIĄZKI:
staż EFS do 30 roku życia , do 12 miesięcy,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

h3

Doradca Klienta

Adreams M. Smerda Sp.k.

Lokalizacja: łódzkie/ Wieluń
Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a...

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2024-05-15
obsługa klientów na dziale budowlanym Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: znajomość branży ogrodniczej Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Wykno
Dodane: 2024-05-13
analiza rynku, wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim, jak i tureckim, doradztwo w zakresie kupna surowców Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Język: angielski, w mowie - C1 -...

Lokalizacja: łódzkie/ Rzgów