Brygadzista Zmianowy Działu Produkcyjnego

Praca: Brygadzista Zmianowy Działu Produkcyjnego

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84,
gdzie produkowane są uszczelnienia precyzyjne dla przemysłu motoryzacyjnego,
poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, ul. Lodowa 80/84
Twój zakres obowiązków:
  • Odpowiada za realizację planu produkcyjnego poprzez planowanie i organizowanie surowców i materiałów pomocniczych do produkcji,
  • Nadzoruje park maszynowy na swoim obszarze, a w razie potrzeby dokonuje regulacji parametrów maszyny, uruchamia serię produkcyjną oraz zgłasza awarię do działu utrzymania ruchu
  • W razie potrzeby obsługuje maszyny oraz narzędzia produkcyjne.
  • Zarządza podległym zespołem pracowników poprzez organizację pracy podległym pracownikom produkcji, szkolenia nowych pracowników na ich stanowiskach pracy, oceny pracownicze oraz motywowanie.
  • Odpowiada za wdrożenie i prawidłowe funkcjonowanie narzędzi HPS w swoim obszarze, zgodnie z wyznaczonymi celami.
  • Weryfikuje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, jakości oraz regulaminów wewnętrznych na swoim obszarze.
  • Gwarantuje utrzymanie czystość na stanowisku pracy i dba o przestrzeganie standardów „5S”
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym
  • Umiejętność pracy w zespołowej
  • Doskonała organizacja pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Wdrożenie oraz szkolenia stanowiskowe
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej firmie
  • Bogaty system Benefitów