Praca: Lider zmiany

Lider zmiany
Miejsce pracy: Kruszów
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie i kontrolowanie pracy zespołu (20-30 osób),
  • Sprawdzanie postępu zamówień produkcyjnych,
  • Zarządzanie dokumentacją i przepływem informacji,
  • Zapewnianie standardów jakościowych,
  • Kierowanie zmianą i raportowanie wyników.
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Średnie wykształcenie techniczne,
  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • Znajomość MS Office,
  • Umiejętność kierowania zespołem i wykonywania zadań,
  • Samodzielność i nastawienie na cele.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Ubezpieczenie medyczne,
  • Karty sportowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.