Najlepszy szef, jakiego możesz sobie wybrać

Najlepszy szef, jakiego możesz sobie wybrać

Mnóstwo przejrzanych ofert, setki wysłanych cv, dziesiątki zredagowanych listów motywacyjnych, kilka rozmów rekrutacyjnych (podczas których człowiek dwoi się i troi) i ta głucha cisza. Mijają kolejne godziny, dni, tygodnie, a może nawet miesiące. A kandydat nadal szuka pracy. Nie pomagają również kolejne wizyty w urzędzie pracy.

Czas z tym skończyć

Niestety, opisana wyżej sytuacja dotyczy wielu młodych i ambitnych mieszkańców Drzewicy. Dlatego nadeszła najwyższa pora, by położyć kres takiej rzeczywistości. Rozwiązaniem długotrwałego bezrobocia jest założenie własnej działalności gospodarczej i bycie swoim własnym szefem. Od teraz koniec z niekończącymi się pytaniami rekruterów i milczącym telefonem. Pora zacząć działać.

Doświadczenia drzewickich przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na poczynienie takiego kroku, są jak najbardziej pozytywne. Zgodnie twierdzą oni, iż naprawdę warto odważyć się i założyć własny biznes. Korzyści jest zaskakująco dużo. Począwszy od elastycznych godzin pracy, możliwości wykonywania tego, co naprawdę się kocha, poprzez brak ograniczeń ze strony przełożonego. No chyba, że akurat zdecydowaliśmy się na założenie spółki. Wówczas musimy brać pod uwagę także zdanie wspólnika. Z kolei umiejętności nabywane podczas prowadzenia własnej firmy są nieocenione. W końcu trzeba być jednocześnie managerem, rekruterem, strategiem i kierować całym przedsięwzięciem, co często bywa bardzo ryzykowne. Dobrze, że w Drzewicy działają liczne programy, dzięki którym można sfinansować otwarcie własnego biznesu.

Dodaj komentarz