Praca: Wulkanizator


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Wulkanizator
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/24/0411
OBOWIĄZKI:
Wybór optymalnych części wymiennych i eksploatacyjnych.Samodzielna wymiana i naprawa opon.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sieradz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu



Zobacz podobne oferty

h3

Pomocnik wulkanizatora

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Dzierzbiętów Duży
Dodane: 2024-05-03
1. Pomoc przy wymianie opon, 2. Prostowanie felg, 3. Naprawa opon, 4. Dbanie o porządek w miejscu pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: chęć do pracy...
POZNAJ OFERTĘ

Wulkanizator

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Sieradz
Dodane: 2024-05-02
Wybór optymalnych części wymiennych i eksploatacyjnych.Samodzielna wymiana i naprawa opon. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Wulkanizator

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Lokalizacja: łódzkie/ Pieczyska
Dodane: 2024-04-19
Dokładne sprawdzanie opon i usuwanie ukrytych usterek .Czyszczenie , konserwacja kól. Bieżnikowanie i współpraca z innymi pracownikami, Ustawianie opon na placu. Demontaż i montaż opon. Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pomocnik wulkanizatora

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Dzierzbiętów Duży
Dodane: 2024-04-12
1. Pomoc przy wymianie opon, 2. Prostowanie felg, 3. Naprawa opon, 4. Dbanie o porządek w miejscu pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: chęć do pracy...
POZNAJ OFERTĘ