Praca: Technik masażysta


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Technik masażysta
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/24/0410
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie masażu leczniczego zgłaszającym się pacjentom.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik masażysta*
Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sieradz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu



Zobacz podobne oferty

h3

Masażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-04-24
- wykonywanie masażu balijskiego- praca w dni wolne- godziny pracy: 11.00 - 19.00; 13.00 - 21.00- pracodawca oferuje zakwaterowanie i wyżywienie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...
POZNAJ OFERTĘ

Masażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-04-22
- wykonywanie masaży części i całego ciała- praca w dni wolne Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Kurs masażu Wymagania inne: mile widziane doświadczenie w wykonywaniu...
POZNAJ OFERTĘ

Masażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-04-11
- wykonywanie masażu tajskiego i balijskiego- kontakt z pracownikami w języku indonezyjskim- praca w dni wolne- pracodawca oferuje zakwaterowanie i wyżywienie Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...
POZNAJ OFERTĘ