Praca: Technik administracji


Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Technik administracji
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/24/0441
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu, Fundusz Pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łask


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku



Zobacz podobne oferty

h3

Specjalista ds. Administracji

Medicover Stomatologia

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, ul. Wierzbowa 46
Dodane: dzisiaj
Twoje zadania: rejestracja i monitorowanie zleceń protetycznych, obsługa korespondencji mailowej, zarządzanie informacją z platform chmurowych, kontakt poofertowy i obsługa posprzedażowa, przygotowywanie...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik administracyjny z jęz. angielskim (również z orzeczeniem)

ManpowerGroup

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Miejsce pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności. Zadania: Wsparcie konsultantów w dziale rekrutacji polegające na tłumaczeniu rozmów w kontakcie z osobami anglojęzycznymi Wymagania:...
POZNAJ OFERTĘ

Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Bielawy (pow. łowicki, gm. Bielawy), Bielawy
Dodane: 2024-10-18
staż Algorytm do 6 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Młodszy administrator danych z językiem niemieckim

Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, Limanowskiego 179
Dodane: 2024-10-17
Opis stanowiska: wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie opracowywanie i analiza danych monitorowanie przebiegu procesu opracowywanie zleceń wewnętrznych Oczekiwania: znajomość języka niemieckiego (szukamy osób...
POZNAJ OFERTĘ