Praca: Tapicer meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Tapicer meblowy
Miejsce pracy: Dobrydział
Numer: StPr/24/0338
OBOWIĄZKI:
Obijanie poszczególnych elementów materiałów tapicerskich,montowanie poszczególnych elementów,montowanie klejenie pianki, skręcanie ram i automatów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: posługiwanie się pistoletem tapicerskim mile widziane

Wymagania inne:

obijanie mebli-mile widziane

Miejsce pracy:

Dobrydział

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie