Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Patoki
Numer: StPr/24/0480
OBOWIĄZKI:
wg programu stazu, Fundusz Pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Patoki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

h3

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
obsługa klienta, sprzedaż towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

nauka obsługi klienta, zapoznanie się z asortymentem firmy, nauka przyjmowania dostaw, nauka obsługi kasy fiskalnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Tymczasowy

Adreams M. Smerda Sp.k.

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Twoje zadania: Do Twoich głównych zadań będzie należało wsparcie zespołu sklepu w doradzaniu Klientom i sprzedaży towaru , ale także: zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami i kradzieżą przyjmowanie dostaw...

Lokalizacja: łódzkie/ Łask