Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Opoczno
Numer: StPr/24/0328
OBOWIĄZKI:
SPRZEDAŻ TOWARU; UKŁADANIE TOWARU NA PÓŁKACH; PRZYJMOWANIE TOWARU; WYCENA TOWARU; OBSŁUGA KASY FISKALNEJ I TERMINALA PŁATNICZEGO; OBSŁUGA KOMPUTERA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Opoczno


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie



Zobacz podobne oferty

h3

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: wczoraj
sprzedaż obuwia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: - mile widziane doświadczenie
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: wczoraj
sprzedaż lodów, ciastek, Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: średnie branżowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca - florysta

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Wieluń
Dodane: wczoraj
sprzedaż kwiatów i artykułów dekoracyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: dyspozycyjność
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Wieluń
Dodane: wczoraj
Pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży.Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych.Obsługa systemu sprzedażowego.Obsługa programów do wyszukiwania części samochodowych.Promowanie produktów...
POZNAJ OFERTĘ