Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Sprzedawca
Miejsce pracy: Wieluń
Numer: StPr/24/0210
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż lodów; obsługa klienta; pobieranie należności; rozliczanie kasy i terminala; składanie zamówień;
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wieluń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

h3

Doradca / Doradczyni klienta

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, Port
Dodane: dzisiaj
Jakie zadania na Ciebie czekają? sprzedaż produktów i usług w swoim sektorze, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klientów; realizacja i monitorowanie procesów zamówień klientów; dbanie o dostępność i...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Lokalizacja: łódzkie/ Piła (pow. poddębicki, gm. Zadzim), Piła
Sprzedaż lodów, kawy, shake i deserów lodowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Wymagania inne: Wykształcenie minimum gimnazjalne, mile widziana książeczka sanepidowska.
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

Lokalizacja: łódzkie/ Wieluń
Pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży.Sprzedaż części i akcesoriów samochodowych.Obsługa systemu sprzedażowego.Obsługa programów do wyszukiwania części samochodowych.Promowanie produktów...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
- zamawianie, przyjmowanie, wykładanie, sprzedaż towaru- utrzymanie porządku na stanowisku pracy- godziny pracy: 08:00 - 16:00, 10:00 - 18:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania...