Praca: Sprzedawca


Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Numer: StPr/24/0138
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż ciast, lodów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rawa Mazowiecka


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej



Zobacz podobne oferty

h3

Sprzedawca w branży spożywczej

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: wczoraj
1. Obsługa klientów, 2. Dokonywanie bieżących kontroli art. spożywczych, 3. Uzupelnianie asortymentu sprzedawanych towarów, 4. Obsługa kasy fiskalnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca w branży spożywczej

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: wczoraj
1. Obsługa klientów, 2. Dokonywanie bieżących kontroli art. spożywczych, 3. Uzupelnianie asortymentu sprzedawanych towarów, 4. Obsługa kasy fiskalnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: 2024-05-03
staż EFS do 6 miesięcy, pow. 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Dodane: 2024-05-03
Sprzedaż wyrobów firmowych piekarniczych,cukierniczych,kanapek,śniadań,obsługa kasy fiskalnej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ