Sprzedawca w branży przemysłowej

Praca: Sprzedawca w branży przemysłowej

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Ozorków
Numer: StPr/24/0401
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- wykładanie na półki towarów handlowych,- przyjmowanie dostaw,- obsługa i doradztwo klientom,- obsługa kasy fiskalnej,- obsługa programu "Subiekt",- obsługa terminali płatniczych,- utrzymywanie porządku w sklepie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ozorków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu