Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0358
OBOWIĄZKI:
nauka sprzątania i utrzymywania czystości w przypisanych obszarach i biurach, pomieszczeniach sanitarno-higienicznych, korytarzach, kuchniach, nauka czyszczenia i dezynfekcji powierzchni biurek, stołów, blatów itp., nauka mycuia okien i szklanych powierzchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim